Etkinlik ve Olanaklar

 

     

     

 

Paradise Resort Özdere;  büyük relax havuzu, animasyon havuzu, çocuk havuzu, yetişkinler için kaydıraklı havuz, çocuklar için kaydıraklı havuz, kapalı havuzu ile birlikte sizi eşsiz bir eğlenceye davet ediyor. 

 

 

      

 

Tesisin SPA ve güzellik merkezi, farklı konseptlerde masajlarla misafirlerine tatil süresince bedenen ve zihnen yenilenmeleri, için yardımcı olacak. SPA alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve çeşitli masaj olanakları bulunuyor.

 

  • Ücretsiz Olanaklar;

Su Kaydırağı, TV Odası (Köşesi)Açık Otopark,Wifi, Kapalı Restoran, AçıkRestoran, Sauna, Plaj Voleybolu, Kano, Bilardo, Basketbol, Kapalı Havuz, Masa Tenisi, Dart, Fitness Merkezi, Hamam, Açık Havuz, Tenis Sahası, Çocuk Oyun Parkı, Çocuk Oyun Alanı, Mini Kulüp, Çocuk Havuzu

 

  • Ücretli Olanaklar;


Masaj, Disko, Kuaför, Market, Kasa, Telefon, Doktor, Tenis Ekipmanları, Tenis Sahası Işıklandırması, Çamaşırhane, Motorlu Su Sporları, Deniz Bisikleti, Wi-Fi, Tüm import içecekler

 

Tesiste gün içerisinde animasyon havuzu ve kaydırak havuzunda gündüz aktiviteleri, yarışmalar; akşamları ise amfi tiyatroda çeşitli şov ve programlar mevcut.

Haftanın 6 günü (Hava durumu müsaitliğine göre) soft animasyon bulunuyor.